Presto OÜ, reisijate vedu, busside remont ja hooldus

Meie teenused

Bussiliinid

Pakume teenust rahvusvahelisel kaugliinil nr.Rv935 Pärnu-Peterburi-Pärnu. Liin on käigus iga päev.

Remont ja hooldus

Teostame busside, kaubikute, veoautode ja haagiste remonti ja hooldust.

Busside tellimine

Pakume tellimusreise nii kodumaal kui ka üle piiri. Viime teid nautima vaatamisväärsusi Eestis, Euroopas, Balti riikides, Skandinaavias, Venemaal ja SRÜ riikides.

Presto

Mida me pakume?

Pakume tellimusreise nii Eestis kui ka muudes riikides. Teenindame väga erineva eesmärgiga reise: ärikliendid, turismigrupid, sõidud spordivõistlustele, teatrisse, muuseumi, pulmakülaliste transport ja paljudki veel. Bussipargis on 60 – 61-kohalised bussid, mis sobivad igaks sõiduks. Küsimuste korral võtke meiega ühendust.

Oleme usaldusväärsed

Oleme tegelenud üle 20 aasta ning meid saab usaldada.

Mugavad reisid

Pakume oma klientidele mugavaid reise ning kvaliteetaega.

Presto on sinu usaldusväärne partner.

Võta meiega ühendust ja küsi meilt rohkem.

Meist

Ettevõttest

OÜ Presto on tegutsenud 2003. aastast alates. Ettevõtte tegevusaladeks on nii Eesti sisene kui ka rahvusvaheline reisijate vedu ning busside, veokite, kaubikute ja  haagiste remont, hooldus ja varuosade müük.

Opereerime liinivedu rahvusvahelisel kaugliinil Pärnu-Peterburi-Pärnu suunal. Eesmärk on pakkuda kiiret, kvaliteetset ja hinnalt vastuvõetavat teenust.

Võtke meiega ühendust

Hinnapakkumise küsimisel täitke palun allolev päringuvorm. Kirjutage, milliseid teenuseid soovite ning eeldatav aeg. Samuti märkige kindlasti oma kontaktandmed.