Presto OÜ, reisijate vedu, busside remont ja hooldus

Busside tellimine

Presto

Meie bussid

Pakume tellimusreise nii kodumaal kui ka üle piiri. Viime teid nautima vaatamisväärsusi Eestis, Euroopas, Balti riikides, Skandinaavias, Venemaal ja SRÜ riikides.Teenindame väga erineva eesmärgiga reise: ärikliendid, turismigrupid, sõidud spordivõistlustele, teatrisse, muuseumi, pulmakülaliste transport ja palju, palju veel.

Meie hoolde on lasterühmade transpordi usaldanud paljud koolid ja lasteaiad.Bussipargis on 6 – 61-kohalised bussid. Meie bussid on kaasaegse turvavarustusega ning kõik meie suured ja väikesed reisijad on kindlustatud.  Lisateenustena pakume võimalust tellida ette praami- ja laevapileteid. Oleme valmis lahendama reisija kõik liikumisvajadused.

Kogenud ja sõbralikud bussijuhid tagavad sihtkohta jõudmise ohutult ja õigeaegselt.

6-kohaline, Peugeot Expert Traveller

Peugeot Expert Traveller on suurepärane buss, mis mahutab kuni 6 inimest mugavalt ja turvaliselt.

7-kohaline, Mercedes-Benz Vito Tourer

7-kohaline Mercedes-Benz Vito Tourer on väikebuss, mis sobib hästi transpordiks nii linnas kui ka pikematel sõitudel.

16-kohaline, Mercedes Benz

16-kohaline Mercedes-Benz on väga praktiline ning tagab igale reisjale mugava sõidu.

19 reisijakohta, Iveco Daily

19-kohaline Iveco buss on varustatud kliimaseadmetega ning muude lisadega, mis teevad iga sõidu mugavaks.

28-kohaline, Iveco Sunrise

Iveco Sunrise on 28-kohaline ning on olemas ka lisaks giidi istekoht. Bussis on turvavööd, kliimaseadmed ning muud lisad.

49-kohaline, Vanhool

Vanhooli buss on 49-kohaline ning olemas giidi istekoht. On olemas WC ning muud lisad mugavaks sõiduks. Uurige rohkem, vajutades nupule.

51-kohaline, Volvo

Buss on 51-kohaline ning on giidi istekoht. Buss on mõeldud pikkadeks reisideks ning on olemas kõik lisad, mida on vaja pikemateks sõitudeks.

51-kohaline, Temsa

Bussil on 51 reisijakohta + giidi istekoht. On olemas reguleeritavad istmed, kliimaseadmed ning muud lisad.

53-kohaline, Vanhool

Vanhooli bussis on 53 reisijakohta ning giidi istekoht. Buss on varustatud paljude lisadega, mis sobib pikemateks sõitudeks.

61-kohaline, Vanhool

Vanhooli buss on 61-kohaline ning on lisaks giidi istekoht. Buss sobib pikemateks sõitudeks ning on varustatud lisadega (kliimaseadmed, jalatoed jne).

Tellige meie buss siit

Broneerimisel vajutage allolevat nuppu. Täitke broneerimisvorm ning kindlasti märkige oma kontaktandmed, et saaksime teiega ühendust võtta.

Võtke meiega ühendust

Hinnapakkumise küsimisel täitke palun allolev päringuvorm. Kirjutage, milliseid teenuseid soovite ning eeldatav aeg. Samuti märkige kindlasti oma kontaktandmed.